Kepenk Servis
Önemli Bilgiler
Kullanılan otomatik kapı ve otomatik kepenkleri kumanda ile açıp kapatırken tam açılıp ya da kapandığına emin olun aksi taktirde motoru yanabilir.

Kepenklerin temizlik esnasında bol su ile teması halinde kepen sardırma yapılarak açık bırakılması halinde içersinde kalan su cihazınızda arızaya neden olacaktır ve aksi taktirde şase ve cihaz içerinde bulunan elektrikli devrelerin yanmasına sebep olacaktır.

Güç kaynaklı otomatik kepenk sistemlerinde kumanda ile açıp kapama esnasında güç kaynağınızın kapatılmış olduğundan emin olun aksi taktirde güç kaynağınız ihtiyacınız olduğunda işlem görmeyecektir ve (3 ayda bir güç kaynağınız deşarj gerektirmektedir).

Tadilat görmüş yerlerde otomatik kepenklerinizin dışarıda bulunan kablo takımının bilgili kişiler tarafından elektrik verilmesi önemlidir aksi taktirde cihazda büyük arızalar oluşturabilir.

Otomatik kepenlerde ve kapılarda kullanılan kumanda ve kontrol panelinin güvenliğiniz açısından tanımadığınız  insanların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz
Otomatik Kepenk, açılır kepenk, Kepenk Sistemleri,

Kepenk

,

Otomatik kepenk

kepenk